Mitsubishi L200 dizel -09

Shitet nga: Kejda 11 Nën 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Nafte
Kambio: Manuale
Ngjyra: E kuqe
Konsumi: 7-8 litra
Viti i prodhimit: 2009
Kubatura: 2477
Fuqia: 103
Nr i cilindrave: 4
Kilometrat: 101264
Cmimi: 9000 Euro

Makina ka 5 vende, 5 dyer, kambio manuale , kondicioner , mp3, 4*4 me karroceri. Eshte ne gjendje shume te mire, me dokumentacion te rregullt dhe me dogane te paguar. Ka siguracion kasko dhe TPL.

Tel: 0694033377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim