Mitsubishi L200 dizel -00

Shitet nga: Shkelqim kuka 14 Tet 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike . Taksa te porsa paguara . 4 x 4 manual . 2 airbage . viti i prodhimit 2000 . shume pak i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim