Mitsubishi L200 diesel -03

Shitet nga: Joni 02 Sht 03:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e kryera. Taksa te paguara,sedilje me lekure,sensore parkimi,xhama te zinj origjinale dhe ne leje qarkullimi,4 goma te reja te sapo vena. Pranohet cdo lloje prove. Full option ne modelin e saj. Cmimi 11.000 lek i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim