Mitsubishi L200 2.5 diesel -09

Shitet nga: Kejda 11 Nën 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Nafte
Kambio: Manuale
Ngjyra:E kuqe
Konsumi: 7-8 litra/100km
Viti i prodhimit: 2009
Cmimi: 9000 Euro
Kilometrat: 95123
Numri i cilindrave: 4
Fuqia: 103
Madhesia e motorrit: 2577

Makina ka 5 vende, 4 dyer, kambio manuale, 4*4 me karroceri, kondicioner , mp3. Eshte ne gjendje te mire, me dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar. Ka siguracion kasko dhe TPL.

Tel: 0694033377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim