Mitsubishi Delica 2.8 turbo intercooler 4×4 -96

Shitet nga: Taku 21 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Mitsubishi Delica 2.8 turbo intercooler4×4 diesel.Makina eshte ne gjendje shum te mire.Me dokumenta te rregullta.Numri I vendeve 6+1.Me tavan panoramik xhami.Kambio automatike.Me sendile te levizeshme.Kondicioner para dhe mbrapa.Me goma Off road per terren te veshtire.Sistem 4×4.Sistemi audio me DVD.160000 km..Cmimi 6 milion e gjys lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim