Mini cooper -04

Shitet nga: Mini 06 Dhj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mini cooper 1.6 benzine me bodykit John cooper work,klima,abs,servo...disqe 17 me 4 gomat e reja(1000km te bera)impiant muzike Pioneer origjinal....drita xenon+dritat brenda dhe jashte me led origjinale..Dokumentat e paguara deri ne fund te vitit 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim