Mini Cooper diesel -04

Shitet nga: Kejda 11 Nën 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti : Nafte
Kambio : Manuale
Ftohje : Kondicioner
Ngjyra : E zeze
Konsumi : 4.5 litra/100km
Fuqia: 55 Kw
Nr i pistonave: 4
Viti i prodhimit : 2004
Cmimi : 6000 Euro
Kilometrat: 170152

Makina ka 4 vende, 6 marshe, tavan te bardhe, sedilje lekure, radio mp3, xhama elektrike, mbyllje me pult. Eshte ne gjendje shume te mire, me dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar. Ka siguracion kasko dhe TPL.

Tel : 0694033377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim