Mini Cooper JCW -04 mundesi nderrimi OKAZION

Shitet nga: Mini 03 Dhj 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Tiranë
Mini cooper 1.6 benzine me bodykit John cooper work,klima,abs,servo...disqe 17 me 4 gomat e reja(1000km te bera)impiant muzike Pioneer origjinal....drita xenon+dritat brenda dhe jashte me led origjinale..Dokumentat e paguara deri ne fund te vitit 2015
Nderrohet me Fiat 500 automat ose smart for two 2008 e lart
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim