Mersedes A170 CDI -04

Shitet nga: A CLASS 14 Sht 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mersedes A170 ne gjendje perfekt full optsion, i shpejt , shum pak i perdor ne shqiperi , me dokumenta te rregullta , sedilje extra per femije , baxha , viti prodhimit fundi i 2003 te gjitha serviset e bera dhe me km origjinal 170.000 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim