Mercedez benz -96

Shitet nga: tani 21 Gsh 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion??? C Class.viti 96.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.6.5 lita 100 km.xhama pasqyra elektrike.2 aribeg.ABS....2200 Euro dokumentat e sapo prera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim