Mercedez benz -95

Shitet nga: roland 23 Nën 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedez benz super i mirmbajtur nga nje doktor shitet per arsye mospordorimi shume ekonomik dhe me sherbimet e sapo kryera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim