Mercedez Benz Vito 220 cdi 6+1 -02

Shitet nga: Lefter 19 Nën 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mercedez Benz Vito 220 cdi 6+1 viti I prodhimit 2002 srs airbag shoferi dhe pasagjeri nje Dere me shine Letrat e paguara deri ne korrik 2015 viti 2002 Kamio manuale 200000 km
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim