Mercedez-Benz Elegance E 250 -99

Shitet nga: Endri 03 Tet 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedez-Benz Elegance E250 viti1999 nafte xhama elektrik kamio Manuale Kondicioner ngjyre gri metalixato, 220.000kilometra ne gjendje shum te mir pune. Makina ka nevoje vetem per nje shirit ke parakolpi, esht e targuar dhe me dokumenta te rregullta!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim