Mercedez Benz E-Class 220 CDI -03

Shitet nga: Isa Neza 21 Tet 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shes
Mercedes-Benz E-Class 220 CDI
Viti Prodhimit 2003

Makina ka 250000 km origjinale mund ta kontrolloni ku te doni. ABS SRS ESP 4 xhama elektrike kamio manuale sedilje elektrike me ngrohje ,hapje mbyllje qendrore klima tronik komando ne timon kompjuter bordi pilot automatic sensor shiu dy kopje celsash bagazhier me 6 cd disqe alumini. Letra te gjitha te paguara dhe te rregullta per Brenda dhe jashte shtetit . Te gjitha sherbimet e sapo bera . Nk ka nevoj per asnje lloj sherbimi . Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj .

Cmimi-6800 Euro I diskutueshem.

Cel-068 50 49 090
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim