Mercedez-Benz CDI 220 Automatik -01

Shitet nga: Miri 28 Tet 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike. Eshte e sapoardhur nga Gjermania me kamio automatike. Elegance. 214 000km origjinale.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim