Mercedez-Benz 250d -90

Shitet nga: arben 03 Nën 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Mercedez-Benz 250 ne gjendje te shkelqyer gjenerike dhe motorrike nuk ka nevoj per comente vetem do disa lyrje te vogla per ma bukur...dokumenta te pagume der me 28-12-2014.....Per me shum informacion kontaktoni ne 0688154812.......Flm .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim