Mercedez-Benz 190, viti 1987 -87

Shitet nga: Rigels 14 Krr 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedez-Benz 190, me dogane, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim