Mercedes ml 270 amg -03

Shitet nga: ml 270 28 Krr 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
shes ml 270 eshte me navi , telivizor, sensor parkimi .etj hargjon 7l rruge te gjate 12ne trafik gomat jane vu tereja eshte ne gjendje shum te mir esht model amg dhe nderrohet me e class 270 2003 4 bmw seria 5 2004 5 dhe me makina tjera per tu shitur 6500 euro per tu ndrruar 7000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim