Mercedes c-classe c 250 turbodiesel 150cv

Shitet nga: ylber 22 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
mercedes benz c-classe c250 turbodiesel me dokumenta te rregullta deri ne 2015
makina ne gjendje jasht zakonisht te mire motorrike dhe gjenerike, cdo lloje prove
3000 euro me marveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim