Mercedes benz naft -01

Shitet nga: eri 03 Dhj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Tiranë
Ka vetem 15 dite qe eshte ne shqiperi gomina te gjitha ok asnje difekt vetem 2 gervishje te vogla nje ne parafango e majt dhe nje posht parakolpit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim