Mercedes benz ml 270 -04

Shitet nga: fatjon lika 15 Dhj 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Dokumentacion te rregullte. Ekstra inoksi para dhe mbrapa. Gjendje motorrike e xhenerike perfekte. Nr cel 0698181666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim