Mercedes benz evo 280 -07

Shitet nga: taku 05 Tet 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte e ardhur nga gjermania ne shkurt te ketij viti me dokumenta te rregullta dhe te prera deri n 2015 eshte ne gjendje shum shume te mire ..avangard me te gjitha opsionet sic edhe duket ..vaj dhe filtra te saponderruara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim