Mercedes benz c220 cdi -99

Shitet nga: luan 01 Nën 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
shitet benz 220cdi portobagazh i vitit 1999 full option ne gjendje te mire mekanike gjenerike
makina eshte pa targa dhe ka vetem dogane te paguar per me shume info n.0673226596 ose 0673385139
cmimi 2400 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim