Mercedes benz benzin gaz -99

Shitet nga: erald 18 Dhj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shes mercedes benz c klass viti 1999 me benzin dhe gaz.impjant sekuencial me 2 vjet garanci.makina ka taksa te paguara deri me 15.07.2015.sherbime te kryera ne kohe.kondicjoner me dy zona.hapje mbyllje me pult.celes me thithje.cmimi pak I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim