Mercedes benz E290 turbo dizel -96

Shitet nga: skerdi 12 Sht 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte tip elegance. Eshte ne super gjendje si motorike dhe estetike. Servis se ber se fundmi vaj filtra motori, vaj kamjo, armotizator. Makina eshte ekonomike ka 1 konsum te njejt me modelin 220 dhe 250 sepse kan motor me 5 pistona. Harxhim prej 8l/100km ne rruge urbane dhe 5l/100 km ne rrug extra urbane. E gatshem per cdo prove. Cmim i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim