Mercedes benz E220 dizel-99

Shitet nga: korabi 01 Qer 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet mercedes benz E220 dizel ne gjendje shume te mire,me sherbime te kryera dhe me dokumenta te rregullta te paguara deri ne Janar 2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim