Mercedes benz E 270 -04

Shitet nga: arben 18 Tet 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ne gjendje te persosur gjenerike dhe motorike , kambio automatike, motor 270, nuk ka asnje nderhyrje ne motor apo kambio. Me navigator, Nav me ekran te madh( i thyer aktualisht , por i riparueshem ) . Ngjyra blu e erret, tapiceri ngjyre krem. 1 vit garanci mbi pjeset motor - kambio. 177 000 km te pandryshuara, origjinale.

Cmimi: 8000 Euro ( i diskutueshem)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim