Mercedes benz E 220 Evo -07

Shitet nga: Elton 01 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes benz kambje automatike modeli evo viti 2007me dogane te paguar ne gjendje shum mir si motori kamja ashtu dhe gabina jasht e brenda
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim