Mercedes benz Cabriolet -00 automatik 4000 euro

Shitet nga: Lenci 09 Krr 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Mercedes i sapoardhur nga belgjika me benzin viti 2000 me senosor parkimi ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim