Mercedes benz C220 CDI -02

Shitet nga: Klajdi 09 Nën 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim