Mercedes benz C200 cdi -99

Shitet nga: ermal 08 Dhj 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 650 EUR   520 000 EUR

Komuna: Tiranë
mercedes C200 CDI ne gjendje shum te mire motorike shasi xhenerike dhe komoditet me te gjitha dokumentat te paguara . goma mishelin verore 16 inc disqe alumuni. Navigator GPS punon ne te gjithe europen +ballkan dhe shqiperi me Harta FREE .Drita Xenon cmimi 3650 euro i diskutushem .shitet per arsye mosperdorimi .Makina ndodhet ne BILISHT. per informacion kontaktoni ne tel 0696325005 , 0684023112
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim