Mercedes benz C 250 CDI 2010 15990€

Shitet nga: elton 12 Dhj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 990 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 130350
Konsumi....:4.4L interurbane 5.6L kombinuar 7.8 L urbane
viti 12/2009
shes mercedes benz C250 CDI Blueefficence,
makina eshte full ekstra, tapiceri komplet lekure bezhe, baxha xhami, sendile electike me ngrofje, sensore parkimi para mbrapa, kamjo tip tronic, impianti muzikes HARMAN KARDON, fenere xenon inteligent qe ndricojne nga pret timonin, timon multifunksional, navigator satelitare, dvd, telefon bluetooth, grila me buton, xhama te zinj nga fabrika, motorr Blueefficence shume here me i fuqishem se motorrat e thjeshte CDI te bencit dhe shume me ekonomik ne karburant se CDI e thjeshte.

Cel. : 0692066115
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim