Mercedes benz C 250 -00

Shitet nga: adrian 14 Tet 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
shes mercedes benz ngjyre e bardhe ne gjendje te mire mekanike dhe karrocerie çmimi 2600€ behet edhe trajtim ne çmim. Adrian Tota
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim