Mercedes benz C 200 02

Shitet nga: Verty 12 Nën 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfecte te kryera sherbimet,nuk nevoj per asgje,me taksa te paguara deri ne shtator 2015 ,ka sensor baxha klima sensor shiu, xenon origjinale, dhe mbi te gjitha eshte shum ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim