Mercedes benz Avangard 200 2001

Shitet nga: Nardi 19 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Tiranë
mercedes benz fundi 2001 avangard 200.ne gjendje shum te mir i sapoardhur nga belgjika me dogan te paguar......ne gjendje motorrike dhe xhenerike shum te mir i gatshem per cdo lloj prove.....tapiceri lekur pilot automatik xenon goma dhe disqe te reja... ngjyra jeshil perl....manual
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim