Mercedes benz A 180 dizel -06

Shitet nga: Toni 17 Dhj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
A 180 cdi makina ne gjendje te shkelqyer shum shum ekonomike dhe shum e paster si makine cdo gje te veten me letra te paguara deri nendor 2015 per me shum telefon.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim