Mercedes benz A-170 cdi 2001 -01

Shitet nga: gert 31 Gsh 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mercedes benz A-class 170 cdi manual 2001

Shes A-class 235000 km origjinale.

" Makina ka ardhur nga italia para disa muajsh dhe eshte ne gjendje super te mire pasi eshte bler tek nje doktoreshe ne itali dhe ajo ishte pronarja e pare e ksaj makine pasi e kishte blere me 0 km. :) "

Mund te bejme ndrim me makine me te mire ose me te madhe. flm. :)

Te interesuarit te kontaktojne: 0698678888
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim