Mercedes benz 220 -02

Shitet nga: lenci 27 Sht 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Tiranë
benc cklas 220 cdi,2002,avangard,blu i erret metalicato,kondicioner,tapiceri gri cop,xhama te zi origjinal te shkrujtme dhe ne leje,kseno komplet drita te bardha mrena,automat,bisht ke xhami dhe ke bagazhi,disje 17 amg,me targa aa 678 em,letrat sapo jane prer,ne gjendje perfekte,krah anglez,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim