Mercedes benz 190 -87

Shitet nga: Bledi 18 Dhj 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shite benz 190 me kamio automatike,ngjyra e bardhe,ne gjendje te mire mekanike dhe gjenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim