Mercedes benz 190 -85

Shitet nga: mercedez benz 1900 30 Tet 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes benz 190 me dokumenta te rregullta te paguara der me 7/10 2014 pra dhe nje jave..ngjyre ulliri..ne gjendje te mire pune..shitet per arsye mosperdorimi se kam marr nje tjeter makin...cmimi i fundit 800 mij lek te vjetra i padiskutushem..mos shkruani ju lutem per negocim cmimi...
pres vetem sms ju lutem
pres vetem bleres serioz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim