Mercedes-benz ml 320 cdi -07

Shitet nga: ml 320 cdi 08 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 500 EUR

Komuna: Tiranë
shes ml 320 cdi. 4 matic .airmatic. full options.ne gjendje shum te mir. 85.000 km origjinale.e bler me 0 km dhe te gjitha sherbimet ke MERCEDES BENZ e gatshme per cdo lloj prove. e perdorur vetem nga nji person
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim