Mercedes benz -92

Shitet nga: redi 12 Krr 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes mercedes benz te vitit 1992 ne letra eshte 200 dhe paguen taksa me lire ndersa motorrin e ka 250 te fjitha sherbimet e kryera eshte i gatshem per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim