Mercedes benz 220 cdi -99

Shitet nga: lulzim 11 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
shes urgjent benz cdi 220 ne gjendje shume te mire,ngjyre e zeze,diesel, viti fundi 99-00.me letra dhe dogane te paguar.cmimi 2800 euro i padiksutueshem.xhama elektrik dhe e mirembajtur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim