Mercedes benz -97

Shitet nga: rudolf doci 02 Gsh 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
makina eshte mercedes benz.motorr c320 benzin dhe impjant gazi i montuar ne gjermani.makina shitet per menyr mos perdorimi nga qe ndodhem jasht shtetit.per me shum informacion kontaktoni ne numrin e tel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim