Mercedes Viano diesel -05

Shitet nga: Rimi 04 Krr 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet benz fugon viano model i 2005 ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike me dokumente te rregullta dhe me letra te prera deri ne mars 2015. Xhama te zinj origjinal me kilotra te vetat 177-mije hapja e dyerve me pult motor 2.2 CDI marshat automatik tiptronik klima automatik shitet per arsye mos perdorimi shum pak e perdorur per sherbim vetjak.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim