Mercedes Viano Diesel -05

Shitet nga: urim 15 Sht 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shes fugon viano 2.2 cdi nafte marsha automatic tiptronik ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Klima automatic radio cd me 5 vende dukumenta dhe targa te reja te paguara deri mars 2015 sherbime te bera.makina eshte perdorur shum pak per sherbime vetjake.ka 177000 km. Origjinale e gatshme per cdo lloj prove. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi I diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim