Mercedes SLK 200 benzin me dogane -05

Shitet nga: Giulio 10 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 900 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION & OFERTE !!! Tirane, Mercedes-Benz SLK class Cabrio

Slk 200 Kompressor
Viti 11.2005
2.0L Benzin
Manual
146.220 KM
Makina eshte ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet te bera ne kohe dhe dogana e sapo paguar.
Makina shitet per arsye akonomike dhe eshte nje okazion i vertete per te gjithe dashamiresit e SLK.
CMIMI : 8900 Euro

KONTAKT : CEL +355697983813
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim