Mercedes S320 diesel -04

Shitet nga: Beli 22 Sht 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike me te gjtiha sherbimet e bera
Ka te gjitha opsionet e nje rexhine.Me dokumente te rregullta deri ne 08.2015
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim