Mercedes S 350 dizel -11

Shitet nga: xhoan 22 Sht 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
dua te marr nje s class 2011 3.5 naft dhe e nderroj me nje x6 3.5 naft 2009 look 2013
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim