Mercedes S 350 diesel -11

Shitet nga: Klajdi 02 Tet 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes Benz S-350 bluetec viti 2011 . Makina ne gjendje te shkelyqer me liber servisi. Ndezje keyless go , dyer me thithje , perde origjinale , lungo , baxho , goma te reja michelin . Makina esht me dogane gati per targa dhe gati per cdo lloj prove .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim